De bekende Roof Boxer V8 Full Black.
Meer info
De opvolger van de roof Boxer V8 Full black.
De Boxer V8 in Tattoo uitvoering in mat titanium met matzwart.
De nieuwe Roof BoXXer carbon.
De Roof R09 BoXXer in carbon Mono uitvoering.
De Roof R09 BoXXer in carbon Mono Blue uitvoering.
De 2e generatie roof Desmo 2 in matzwart : gewijzigde pasvorm en iets meer kinruimte dan de desmo 1.
De 3e generatie Roof Desmo in matzwart (R032).
De ADX-1 van Scorpion is een adventure style systeemhelm met intern zonnevizier en standaard voorzien van een pinlock anticondens binnenvizier.
De ADX-2 van Scorpion is een adventure style systeemhelm met intern zonnevizier en standaard voorzien van een pinlock anticondens binnenvizier.
De Scorpion Exo-Tech is de Flip-over systeemhelm van Scorpion. Met 1 hand bedienbaar. Met intern zonnevizier en inclusief pinlock anticondens binnenvizier.
De Scorpion Exo-Tech is de Flip-over systeemhelm van Scorpion. Met 1 hand bedienbaar. Met intern zonnevizier en inclusief pinlock anticondens binnenvizier. Uitvoering in carbon.
De Scorpion Exo-Tech is de Flip-over systeemhelm van Scorpion. Met 1 hand bedienbaar. Met intern zonnevizier en inclusief pinlock anticondens binnenvizier. Uitvoering in carbon. ECE 22.06 keuring.
Overzicht systeemhelmen Airoh, Boost, Caberg, Driver, HJC, Marushin, Nexx, OGK, Roof, Schuberth, Scorpion, Suomy, Uvex, ventura-duchini.
Jos Smit motoren, Rijksstraatweg 94, 2022DD Haarlem, Tel. 023-5380490